Práce v polygrafii - vhodné pro absolventy

Šaty dělají člověka a etikety zase produkty. Šaty s vámi vybereme velmi rádi, ale v samolepkách jsme přece jen mnohem více doma a stále nás to baví. Přidej se k nám a uvidíš, že co říkáme, je pravda. https://www.facebook.com/Cologniapress

Hledáme šikovné absolventy, nebo zkušené operátory, kteří dávají přednost samostatné práci v menší firmě.

Náplň práce: Obsluha stroje na výrobu samolepících etiket.

Požadujeme:

  • základní znalost práce na PC
  • samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
  • dobrý zdravotní stav (jedná se o práci ve třísměnném provozu po - pá)

Nabízíme:

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • pět týdnů dovolené
  • stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění, výhodné tarify u mobilního operátora
  • příjemný pracovní kolektiv, rodinou atmosféru

Firma: Colognia press, a.s.

Kontakt: Iva MIERVA
Havlíčkova 844
280 00 Kolín 4

Telefon: 731568153

Místo práce: Kolín 4

Poznámka: vhodné pro absolventy

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé